Bioslimin obiecuje szybką ulgę w przypadku nadwagi. Tłuszcz w organizmie powinien zostać spalony szybciej i szybciej osiągnąć wymarzoną sylwetkę. W tym celu organizm powinien zostać wprowadzony w ketozę za pomocą tabletek, w których zamiast węglowodanów może wykorzystywać tłuszcze jako źródło energii. Jednocześnie producent reklamuje, że poprawiasz ogólną kondycję fizyczną i czujesz się dużo bardziej energiczny. Przyjrzeliśmy się bliżej oświadczeniom i musieliśmy znaleźć przerażające rzeczy dotyczące Bioslimin.

Czym jest Bioslimin?

Bioslimin to klasyczny produkt dietetyczny przyjmowany doustnie w postaci kapsułki. Celem tego suplementu diety jest długoterminowe zmniejszenie masy ciała, aby użytkownicy znów poczuli się dobrze we własnym ciele. Należy to zrobić bez uprawiania sportu i bez zmiany diety. Producent reklamuje, że jest to możliwe, ponieważ organizm poprzez przyjmowanie kapsułek wprowadzany jest w stan ketozy.

Organizm może przekształcić tłuszcze w ketony, które następnie służą jako źródło ATP, czyli energii. Wówczas organizm jest również w stanie samodzielnie produkować glukozę, bez żadnych węglowodanów. Przede wszystkim poduszeczki tłuszczowe powinny zniknąć z problematycznych miejsc, takich jak brzuch czy uda. Jednocześnie Bioslimin powinien zwiększyć twoją energię nawet o 225%. Producent opisuje na swojej stronie internetowej, że ogólne samopoczucie należy również poprawiać poprzez regularne przyjmowanie kapsułek.

Test Bioslimin

Oczywiście nie chcieliśmy polegać tylko na obietnicach producenta w naszej analizie. Z tej okazji przeprowadziliśmy 4-tygodniowy test Bioslimin z ochotniczką. Podczas autotestu towarzyszyła nam 28-letnia Lena, która od kilku lat boryka się z nadwagą. Przed wykonaniem autotestu Lena ważyła 89 kilogramów i miała 165 cm wzrostu. Ponieważ w przeszłości bezskutecznie próbowała wielu diet, miała nadzieję, że dzięki kapsułkom w końcu osiągnie wymarzoną wagę.

Tydzień 1: Utrata masy ciała

Przede wszystkim chcieliśmy poinformować Lenę o prawidłowym stosowaniu tabletek Bioslimin. Producent zaleca przyjmowanie 2 kapsułek dziennie z wystarczającą ilością wody. Jednocześnie karmę należy dzielić na mniejsze posiłki w ciągu dnia.

Nie zmieniliśmy niczego innego, ponieważ chcieliśmy dowiedzieć się, jak skuteczne są kapsułki. Podczas naszej wizyty kontrolnej nie stwierdziliśmy żadnych zmian wagi ani rozmiaru ciała.

Tydzień 2: Utrata masy ciała

W drugim tygodniu kontynuujemy test Bioslimin, mając nadzieję, że zmiana stanie się widoczna w nadchodzących tygodniach. Jednak tak się nie dzieje podczas naszego wywiadu kontrolnego. Ani waga Leny, ani stan zdrowia nie uległy zmianie.

Tydzień 3: Utrata masy ciała

Wyniki trzeciego tygodnia były równie otrzeźwiające jak poprzednio. Mimo to zdecydowaliśmy się wspólnie z Leną przeprowadzić test Bioslimin do końca, gdyż producent zaleca przyjmowanie kapsułek przez okres jednego miesiąca.

Tydzień 4: Utrata masy ciała

Pod koniec czwartego tygodnia musieliśmy przerwać autotest, ponieważ Lena borykała się z silnymi bólami brzucha i głowy. Dlatego zdecydowaliśmy się nie ryzykować przyjmując kapsułki Bioslimin. Musieliśmy zakończyć nasz autotest negatywny.

Czy istnieje skuteczna alternatywa?

Ponad 50% Niemców boryka się teraz z nadwagą. Bioslimin nie mógł rozwiązać tego problemu, ponieważ nasz autotest był jasny. Niemniej jednak codziennie otrzymujemy wiadomości na ten temat, ponieważ większość ludzi chce szybko i łatwo uzyskać wymarzoną sylwetkę.

Z tej okazji chcielibyśmy Wam polecić spalacz tłuszczu Kanabialica. To także suplement diety przyjmowany doustnie w postaci kapsułek. Wspomaga utratę wagi, napędzając metabolizm poprzez poszczególne składniki aktywne w kapsułkach. Jednocześnie spalacz tłuszczu Kanabialica jest również w stanie stłumić własne uczucie głodu, co może być bardzo pomocne w procesie odchudzania.

Opinie Bioslimin

W naszych badaniach nie chcieliśmy polegać tylko na naszym 4-tygodniowym autoteście. Dlatego intensywnie przeszukiwaliśmy Internet w poszukiwaniu doświadczeń Bioslimin przez kobiety i mężczyzn. Coś, co od razu zauważyliśmy, to fakt, że większość opinii jest w większości negatywnych. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni na forach nazywają kapsułki nieskutecznymi, chociaż biorą je od kilku miesięcy.

Wielu użytkowników wątpi również w powagę firmy i oświadczenia po stronie sprzedaży. Niektórzy użytkownicy musieli szukać pomocy medycznej po regularnym przyjmowaniu kapsułek Bioslimin, ponieważ mieli silne bóle głowy i wrzody żołądka.

Wątpliwości budziły nie tylko same kapsułki Bioslimin, ale także wypowiedzi producenta. Twierdzi, że jego kapsułki pojawiły się w serialach „Biggest Loser” i „Den of the Lions”. Obie serie są bardzo dobrze znane w Niemczech i za każdym razem gromadzą dziesiątki widzów. Jednak dzięki bardziej szczegółowym badaniom byliśmy w stanie dowiedzieć się, że te twierdzenia są czystymi fałszywymi stwierdzeniami, a kapsułki nigdy nie zostały przedstawione w serii.

Jak działa dieta ketonowa?

Dieta ketogeniczna charakteryzuje się przede wszystkim dietą niskowęglowodanową i niskocukrową. Producent Bioslimin również to reklamuje. Węglowodany powinny stanowić tylko 5% całej diety. W ten sposób organizm zostaje wprowadzony w stan „ketozy”.

W wątrobie tłuszcze, które spożywamy w ramach naszej diety, są następnie przekształcane w ciała ketonowe. Organizm może następnie wykorzystać to jako ATP, czyli energię, aby zagwarantować zatrzymywanie ciepła i zachować sprawność. Nie ma nic złego w tej zasadzie, ale wątpliwe jest, czy organizm można wprowadzić w ketozę po prostu przyjmując kapsułki.

Dla kogo są Kanabialica?

Bioslimin powinien być odpowiedni dla mężczyzn i kobiet, którzy są niezadowoleni ze swojej masy ciała i chcą coś zmienić. Wiek nie powinien odgrywać roli przy braniu, opisuje producent. Przyjmując kapsułki regularnie, użytkownicy powinni być w stanie zrzucić do 1 kg tłuszczu dziennie. Jednak nie ma naukowych dowodów na poparcie tych stwierdzeń.

Czy istnieją oficjalne raporty z testów i badań Bioslimin?

Obecnie w Internecie można znaleźć wiele testów i raportów z badań dotyczących wielu suplementów diety różnych producentów. Podczas naszych badań nie mogliśmy znaleźć żadnych raportów z badań dotyczących Bioslimin. Dlatego skuteczności kapsułek nie można naukowo udowodnić.

Czy kapsułki zostały zbadane przez Stiftung Warentest?

Organizacja konsumencka Stiftung Warentest już obiektywnie bada różne produkty pod kątem ich skuteczności. Od kilku lat jego częścią są również suplementy diety i produkty dietetyczne. Niestety, podczas naszych badań nie mogliśmy znaleźć raportu Stiftung Warentest na temat Bioslimin.

Dawkowanie Bioslimin

Producent udostępnia na swojej stronie internetowej informacje dotyczące prawidłowego stosowania Bioslimin. Zaleca przyjmowanie 2 kapsułek dziennie z co najmniej 240 ml płynu. Jednocześnie warto zwrócić uwagę na dietę przyjazną dla ketonów, aby dodatkowo wzmocnić efekt. Dla szybszego efektu dzienną dawkę można również zwiększyć do 3 kapsułek. Producent nie podaje więcej informacji na temat stosowania i dawkowania.

Niestety producent nie podaje żadnych konkretnych informacji na ten temat. Podobno spożycie Bioslimin jest bezpieczne, ponieważ składniki aktywne są czysto ziołowe i naturalne. Niemniej jednak nasz obiekt testowy zmagał się z niektórymi efektami ubocznymi podczas naszego autotestu. Wielu innych użytkowników miało takie same negatywne doświadczenia z kapsułkami. Dlatego naszym zdaniem wskazane jest skonsultowanie się z lekarzem rodzinnym przed jego przyjęciem.

Efekty Bioslimin

Według producenta efekt Bioslimin charakteryzuje się ketozą. Aktywne składniki kapsułek mają wprowadzić organizm w stan ketozy. W tym stanie organizm nie wykorzystuje już węglowodanów do produkcji energii, ale tłuszcze, które są przekształcane w ciała ketonowe. Producent nie podaje jednak dokładnych informacji o tym, jak poszczególne składniki aktywne powinny oddziaływać na organizm.

Nie jest jasne, kiedy powinien wystąpić efekt Bioslimin, ponieważ producent nie podaje żadnych dokładnych informacji. Producent podaje tylko, że przy regularnym spożywaniu można zrzucić do 1 kilograma dziennie. Takiego efektu nie stwierdzono w naszym autoteście, ale całkowicie. Ponadto nie ma naukowych dowodów na to, że stosując kapsułki można naprawdę schudnąć 1 kilogram dziennie.

Skład Bioslimin

Oczywiście podczas naszych badań byliśmy szczególnie zainteresowani składnikami Bioslimin. Składniki produktu dostarczają wielu informacji o tym, jak skuteczny jest dany produkt. Niestety producent prawie nie podaje żadnych informacji o poszczególnych składnikach zawartych w produkcie. Już sam ten fakt wzbudził wątpliwości co do powagi producenta.

Jedynym składnikiem aktywnym wielokrotnie wymienianym na stronie producenta jest BHB (beta-hydroksymaślan). Mówi się, że ten składnik Bioslimin jest w stanie przyspieszyć utratę wagi, wprowadzając organizm w stan ketozy. Nadal nie ma również jasnych dowodów naukowych na to stwierdzenie.
Jakie są możliwe skutki uboczne i zagrożenia?

Przed przyjęciem nowego produktu dietetycznego wiele osób naturalnie zastanawia się, czy mogą wystąpić jakiekolwiek skutki uboczne lub komplikacje. Według producenta użytkownicy nie muszą martwić się o skutki uboczne Bioslimin. Ponieważ składniki zawarte w kapsułkach, podobnie jak w Piperine Forte każdego, , są czysto naturalne, są łatwe do spożycia dla niezależnie od wieku czy płci.

Niemniej jednak nasz tester zmagał się z efektami ubocznymi podczas naszego 4-tygodniowego testu. Ból brzucha był tak silny, że w zeszłym tygodniu musieliśmy z tego powodu przerwać test. Użytkownicy forów i innych witryn internetowych również zgłaszają podobne doświadczenia z Bioslimin.

Ponadto nie można wykluczyć alergii lub nietolerancji na poszczególne składniki. Ponieważ producent nie podaje prawie żadnych informacji o poszczególnych składnikach, nie można tego powiedzieć potencjalnemu klientowi przed złożeniem zamówienia.

Gdzie kupić Bioslimin?

Chcąc kupić Bioslimin wystarczy zdać się na stronę producenta. Nie możesz zamówić kapsułek, a mianowicie w żadnym sklepie internetowym, takim jak Amazon czy Ebay. Ponieważ tabletki również nie mają numeru PZN, rzadko można je znaleźć w aptekach lub aptekach internetowych.

Nawet w drogeriach takich jak DM czy Rossmann nie mogliśmy znaleźć nowego produktu dietetycznego. Producent Bioslimin twierdzi, że wszystkie płatności na jego stronie są szyfrowane za pomocą protokołu SSL, ale w przeszłości odnotowywano coraz więcej przypadków oszustw.

Cena Kanabialica

Cena Bioslimin za opakowanie 60 kapsułek wynosi 39,99 euro. Opakowanie zawierające 180 kapsułek kosztuje 119,98 euro. Dodatkowo przy zakupie 3 kapsułki otrzymujesz gratis przy zamówieniu. Każdy klient za swoje zamówienie ponosi koszty wysyłki w wysokości 9,97 euro. Dostawa powinna wtedy zająć od 3 do 5 dni.

Często Zadawane Pytania

Wraz z rosnącą popularnością Bioslimin otrzymywaliśmy również coraz więcej informacji na temat kapsułek dotyczących ich dostępności i skuteczności. Niestety nie możemy odpowiedzieć na każde pytanie indywidualnie. Dlatego poniżej zdecydowaliśmy się wymienić najczęściej zadawane pytania.

  • Czy Bioslimin jest niebezpieczny?
  • Czy jest jakaś krytyka dotycząca kapsułek?
  • Czy producent Bioslimin ma siedzibę w Szwajcarii?
  • Co to jest dieta przyjazna ketonom?
  • Czy musisz dostać Bioslimin od lekarza?

Recenzja Bioslimin

Producent Bioslimin składa wielkie obietnice. Dzięki kapsułkom można schudnąć do 1 kilograma dziennie. Nie mogliśmy tego jednak potwierdzić w naszym autoteście. Zamiast tego nasz tester musiał nawet zmagać się z poważnymi skutkami ubocznymi. Produkt dietetyczny był również opisywany jako nieskuteczny przez wielu innych użytkowników. W rzeczywistości dieta ketogeniczna może pomóc w utracie wagi, ale wątpliwe jest, czy jest to możliwe po prostu przyjmując kapsułki. Dlatego nie możemy rekomendować Bioslimin.