Kompleks Citro Slim to nowy produkt w postaci kropli, który ma pomóc osobom dotkniętym chorobą na drodze do osiągnięcia idealnej wagi. Ponad 25 milionów Niemców ma nadwagę i choroby pokrewne. Producent nowego preparatu reklamuje swój produkt jako szybki i wysoce skuteczny sposób na przeciwdziałanie otyłości osobistej.

W przeszłości bardzo wysoką otyłość można było leczyć jedynie za pomocą operacji żołądka lub odsysania tłuszczu. Są to wszystkie interwencje medyczne, które są odpowiednio ryzykowne. Aby nie musieć podejmować takiego ryzyka, wiele osób poszukuje innych alternatyw. Producent Citro Slim 100 natural obiecuje przy regularnym stosowaniu, że użytkownik może szybko i trwale schudnąć.

Ponadto, już po kilku dniach przyjmowania, powinnaś czuć się znacznie bardziej witalna i radosna oraz być w stanie przejść przez dzień z większą energią. Tutaj dowiesz się, czy wszystkie te bardzo pozytywnie brzmiące obietnice producenta kropli na odchudzanie Citro Slim dadzą się dotrzymać, czy też preparat nie spełnia wysokich standardów.

Czym jest Citro Slim?

Według producenta nowy produkt na odchudzanie jest produktem innowacyjnym. Został wyprodukowany zgodnie z najnowszymi odkryciami naukowymi i ma pomóc użytkownikowi osiągnąć idealną wagę w bardzo krótkim czasie. Mówi się, że Citro Slim powoduje szybkie spalanie tłuszczu i inne pozytywne skutki dla serca i układu nerwowego.

Citro Slim produkowana jest zgodnie z europejskimi standardami i wymogami i składa się z ekologicznych składników. Efekt jest osiągany dzięki specjalnie skoordynowanym składnikom, które omówimy bardziej szczegółowo w dalszej części tego artykułu.

Doświadczenia i recenzje Citro Slim

Teraz chcieliśmy się dowiedzieć, jakie doświadczenia z tym preparatem mieli dawni użytkownicy. Dlatego przyjrzeliśmy się bliżej doświadczeniom Idealiki na różnych forach i w mediach społecznościowych. Bardzo ważne było dla nas znalezienie wiarygodnych informacji i autentycznych raportów z doświadczeń z różnych źródeł, a tym samym uzyskanie dobrego przeglądu produktu.

Pierwszy raport znaleźliśmy na Facebooku. Młoda kobieta opisała tam, że bardzo przybrała na wadze w czasie ciąży i że nie może pozbyć się tej nadwagi. Jednak po zażyciu kropli Citro Slim mogła z łatwością schudnąć i, jak sama twierdzi, była „trochę entuzjastyczna”.

Znaleźliśmy również kolejny raport na temat Citro Slim w mediach społecznościowych. Mężczyzna opisuje tam swoje doświadczenia z przygotowaniem. Po kilku nieudanych próbach odchudzania udało mu się wreszcie szybko zredukować nadwagę preparatem.

W ostatnim raporcie pewna kobieta opisuje, że próbowała różnych diet i żadna z nich nie działała prawidłowo. Dopiero po zażyciu Idealicy była w stanie w krótkim czasie bardzo schudnąć. Jest oczywiście przekonana o działaniu preparatu.

Test Citro Slim

Po zbadaniu doświadczeń różnych użytkowników, chcieliśmy teraz stworzyć własne doświadczenia z preparatem. W tym celu chcieliśmy przeprowadzić własny test produktu z ochotnikiem. Otrzymaliśmy wiele odpowiedzi na apel naszych czytelników, aby przetestować Idealicę przez cztery tygodnie.

Wśród licznych odpowiedzi od naszych czytelników zdecydowaliśmy się na 36-letnią Tanję. Tanja od kilku lat zmaga się z otyłością i próbowała wielu diet, ale do tej pory nie była w stanie skutecznie schudnąć z żadną z nich. Podczas testu Citro Slim szczególnie zależało nam na tym, aby krople były przyjmowane zgodnie z zaleceniami producenta.

Zgodziliśmy się z Tanją, że będziemy dokładnie przestrzegać tych informacji. Tanja zgodziła się na czterotygodniowy test Citro Slim na uzgodnionych warunkach i nie powinna zmieniać swoich nawyków żywieniowych i powstrzymywać się od wykonywania dodatkowych programów sportowych, abyśmy mogli uzyskać autentyczny wynik.

Tydzień 1

Tanja umieszcza krople Citro Slim w dobrze widocznym miejscu w swojej kuchni, aby nie zapomnieć o ich zabraniu. Jak sugeruje producent, powinna dodać 20-25 kropli do świeżego soku lub wody, a następnie wypić kilka minut przed śniadaniem i obiadem. Jak nam powiedziała, straciła dwa kilogramy w pierwszym tygodniu bez wykonywania dodatkowych ćwiczeń lub jedzenia w inny sposób. Dla nas wszystkich był to bardzo silny wskaźnik, że preparat naprawdę wydaje się działać i że można bardzo szybko schudnąć.

Tydzień 2

Nawet w ciągu drugiego tygodnia Kompleks Citro Slim Health & Weight Management nadal działał. Nasz wolontariusz kontynuował przyjmowanie go przed dwoma posiłkami każdego dnia. Tanja już czuła o wiele więcej energii i spała o wiele bardziej zrównoważona. W ciągu drugiego tygodnia nasza wolontariuszka straciła kolejne trzy kilogramy bez ćwiczeń i zmiany diety. W ten sposób w drugim tygodniu naszego samotestu efekt pierwszego tygodnia mógł zostać ponownie zwiększony. W ciągu dwóch tygodni nasza wolontariuszka była w stanie schudnąć łącznie pięć kilogramów wagi.

Tydzień 3

Po tym, jak pierwsze dwa tygodnie minęły tak dobrze, postanowiliśmy zrobić małą kontrolę w trzecim tygodniu. Spotkaliśmy Tanję w naszym pokoju testowym. Bardzo dobrze mogliśmy zaobserwować utratę wagi po trzech tygodniach autotestu. Wagi pokazały tylko 63 kilogramy. Tak więc Tanja była w stanie do tej pory schudnąć siedem kilogramów. Tanja powiedziała nam, że nie ma żadnych skutków ubocznych od Citro Slim 100 natural i że fizycznie radzi sobie bardzo dobrze. Byliśmy bardzo szczęśliwi, że nasza wolontariuszka dobrze zniosła preparat i była już w stanie zrzucić siedem kilogramów.

Tydzień 4

Teraz nadszedł czwarty i ostatni pomiar naszego samotestu z naszym ochotnikiem. Już pierwsze trzy tygodnie pokazały, że Citro Slim była bardzo skuteczna. Jakie wyniki przyniesie ostatni tydzień? Tanja zdołała również zrzucić kolejne cztery kilogramy w ostatnim tygodniu. Teraz ważyła 61 kilogramów. Jej początkowa waga wynosiła 72 kg. Dzięki temu preparatowi udało jej się zrzucić 11 kilogramów w ciągu czterech tygodni. Nasza wolontariuszka nie mogła uwierzyć w jej szczęście i bardzo nam podziękowała za wybranie jej do testu.

Dzięki naszemu autotestowi mogliśmy zobaczyć na własne oczy, że Citro Slim naprawdę działa. Cieszymy się, że przeprowadziliśmy ten eksperyment, ponieważ nie chcieliśmy polegać tylko na wypowiedziach producenta i doświadczeniach z forów i mediów społecznościowych. Jednak nasz autotest wykazał również, że specyfikacje producenta z 12 kilogramami utraty wagi nie dotyczą wszystkich. Bo Tanja schudła tylko 11 kilogramów. Fakt ten wynika z innego metabolizmu każdego indywidualnego użytkownika. Byliśmy jednak bardzo zadowoleni z wyniku i dlatego mogliśmy zakończyć test z wynikiem pozytywnym.

Czy jest inna skuteczna alternatywa Citro Slim?

W naszym autoteście wykazano, że krople Citro Slim na odchudzanie mogą naprawdę skutecznie pomóc w utracie wagi. Ponieważ jednak wiemy, jak wiele osób szuka środków wspomagających odchudzanie, a preparaty – jak leki – mogą mieć różny wpływ na każdy organizm, chcielibyśmy w tym miejscu przedstawić odpowiednią alternatywę.

Podobnie jak krople Citro Slim, produkt ICG Fatburner jest preparatem na bazie naturalnej, który nadaje się również do skutecznego i trwałego odchudzania. Oprócz pomyślnie zakończonej serii testów i badań, preparat ten zachwycił już wielu naszych czytelników.

Czy istnieją oficjalne raporty z testów i badań?

Oficjalne testy leków i suplementów diety są szczególnie ważne, aby konsumenci mogli ocenić, czy lek jest skuteczny, czy nie. Dowodzi to, czy deklaracje producenta są słuszne, czy tylko puste obietnice. Oczywiście zbadaliśmy to również w przypadku Idealicy. Producent pokazuje na swojej stronie certyfikat, na którym można przeczytać, że jego produkt został już przebadany klinicznie.

Stiftung Warentest przeprowadza niezależne testy dla konsumentów. Nawet produkty, które obiecują sukces, są od czasu do czasu badane przez niezależną organizację konsumencką. Przeprowadziliśmy szeroko zakrojone badania na stronie internetowej Fundacji dla Citro Slim Stiftung Warentest, ale niestety niczego nie znaleźliśmy. Nie mogliśmy się dowiedzieć, kiedy i czy odbędzie się ewentualny test kropli.

Dla kogo przeznaczony jest produkt?

Citro Slim jest szczególnie odpowiednia dla osób, które chcą szybko i skutecznie schudnąć. Producent jednak przemawia nie tylko do kobiet i mężczyzn, którzy chcą tylko schudnąć. Grupą docelową są również osoby, które czują więcej energii i chcą zachować zdrowie i witalność swojego ciała.

Stosowanie Citro Slim

Producent podaje, że 20-25 kropli preparatu należy rozpuścić w świeżym soku lub szklance wody. Napój należy następnie wypić 2 do 20 minut przed śniadaniem lub obiadem.

Test z Tanją również wyraźnie pokazał, że te czasy przyjmowania Idealiki bardzo jej się sprawdziły. Tanja zawsze zażywała krople przed śniadaniem i przed obiadem. Butelkę umieściła w widocznym miejscu w kuchni, aby nigdy nie zapomniała wziąć kropli.

Efekty Citro Slim

Według producenta efekt Citro Slim pojawia się już po krótkim okresie spożycia. Jednak regularne stosowanie przez 30 dni to sekret szybkiego odchudzania z tym innowacyjnym preparatem. Efekt został wielokrotnie potwierdzony w wielu raportach użytkowników.

Sukces w odchudzaniu osiąga się głównie dzięki naturalnym składnikom Citro Slim, które mają przyspieszać metabolizm. Oznacza to, że użytkownicy, którzy próbują preparatu po raz pierwszy, mogą spodziewać się stosunkowo szybkiego efektu w ciągu kilku dni.

Skład Citro Slim

Według producenta składniki kropli odpowiadają za wyjątkowo proste i skuteczne odchudzanie. Ponieważ dzięki ich składowi należy ponownie zwiększyć skuteczność każdego pojedynczego składnika składników Citro Slim.

  • L-karnityna: ta substancja zawarta w Citro Slim pomaga spalać tłuszcz. Ponieważ L-karnityna transportuje trójglicerydy do każdej komórki, gdzie stają się naturalnym spalaczem tłuszczu i są natychmiast dostępne dla organizmu jako energia. L-karnityna tłumi również uczucie głodu. Dzięki temu użytkownicy nie odczuwają apetytu na jedzenie podczas diety.
  • Ekstrakt z zielonej kawy: Ze względu na udowodnione działanie zielonej kawy na skuteczne odchudzanie, środek ten jest również stosowany w kompleksie Citro Slim Health & Weight Management Complex. Wysoka zawartość kwasu chlorogenowego przyspiesza metabolizm komórkowy. Spala to więcej tłuszczu i wiąże wolne rodniki. Stwarza to działanie antyoksydacyjne na organizm ludzki.
  • Ekstrakt z zielonej herbaty: Derzielona herbata w Citro Slim ma działanie odtruwające i pomaga spłuczka organizm nadmiaru toksyn i odpadów z organizmu. To ponownie normalizuje procesy metaboliczne w komórkach. Zielona herbata jest stosowana w wielu suplementach odchudzających. Przykładem mogą być równie skuteczne Panaslim kapsułki .
  • Ekstrakt z Kiwano: Ekstrakt z tej rośliny pochodzi z Afryki i był tam stosowany od wieków w celach zdrowotnych. Oprócz wielu witamin zawiera również bardzo dużą ilość żelaza i potasu. Ten składnik Citro Slim ma wiele efektów, w tym przeciwwirusowe, przeciwzapalne i przeczyszczające.
  • Ekstrakt z Tschernomoya: Ten aktywny składnik Citro Slim aktywuje enzym, który wyzwala reakcję w komórkach. W rezultacie organizm zawsze spala tłuszcz tam, gdzie jest potrzebny jako energia dla mięśni. Dzięki temu bardzo szybko uzyskasz szczupłą sylwetkę i zwiększysz metabolizm.
  • Ekstrakt z rambutanu: ten ekstrakt w Citro Slim pochodzi z Azji, dokładnie tam, gdzie rośnie owoc rambutanu. Ten owoc zawiera witaminy, wapń, błonnik i dużo białka. Innymi słowy, ten ekstrakt to zwarty pakiet energetyczny, który obniża poziom złego cholesterolu we krwi i podwyższa poziom dobrego we krwi.

Skutki uboczne Citro Slim

Według producenta nie należy spodziewać się żadnych skutków ubocznych preparatu. Uzasadnia to fakt, że krople mają tylko naturalne składniki. W naszym autoteście przeprowadzonym na ochotnika nie wystąpiły również żadne skutki uboczne Citro Slim. Nawet podczas naszych badań nie byliśmy w stanie znaleźć żadnych informacji od klientów, które wskazywałyby na nietolerancję lub skutki uboczne.

Tak więc udało nam się znaleźć i zebrać pozytywne doświadczenia tylko z Citro Slim 100 natural. Jeśli jednak wiadomo, że masz alergię na jeden lub więcej składników, powinieneś generalnie powstrzymać się od przyjmowania tego preparatu lub zasięgnąć porady lekarza.

Gdzie kupić Citro Slim?

Chcesz kupić Idealicę? Oczywiście można zamówić bezpośrednio u producenta. Zamówienie złożyliśmy jednak w sklepie internetowym Baaboo . Zakup oraz realizacja i wysyłka przebiegły bez zarzutu. Czasami produkt jest również oferowany w serwisie eBay i Amazon, ale często są to podróbki.

Dlatego zdecydowanie odradzamy kupowanie za pośrednictwem tej platformy. Preparatu nie można kupić w aptekach internetowych ani w aptekach lokalnych. Niektóre suplementy diety oferują również dm czy Rossmann, ale w ich ofercie brakuje Idealicy.

Cena Citro Slim

Na oficjalnej stronie producenta cena kropli wynosi 49 euro. Udało nam się jednak ofertę cenową na nasz test za pośrednictwem sklepu internetowego uzyskać . Tam cena Citro Slim to tylko 29 euro. W tym celu użytkownicy otrzymują krople, które wystarczają na ok. 30 dni stosowania.

Ten sklep oferuje obecnie nawet zniżkę. Na przykład, jeśli zamówisz dwie butelki Citro Slim, otrzymasz jedną butelkę gratis, a jeśli kupisz trzy butelki, do zamówienia otrzymasz dwie butelki gratis. Więc możesz tutaj zaoszczędzić pieniądze.

Często Zadawane Pytania

Aby być dobrze poinformowanym przed zakupem produktu dietetycznego, wiele zainteresowanych i dotkniętych chorobą osób często szuka informacji na temat produktu w Internecie. Podczas naszych badań przeanalizowaliśmy najczęściej zadawane pytania dotyczące kropli na odchudzanie Citro Slim i przedstawiamy je w naszym dziale FAQ wraz z odpowiadającymi im odpowiedziami:

Jak mogę uniknąć kupowania podróbek?

Unikaj kupowania w witrynach takich jak eBay czy Amazon. Ponieważ od czasu do czasu sprzedaje się podróbki. Najlepiej kupić preparat tylko na oficjalnej stronie producenta lub w sklepie internetowym, bo tam masz pewność, że dostaniesz oryginalny produkt.

Ile kilogramów mogę schudnąć dzięki Citro Slim?

Nie ma ogólnej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ każdy organizm inaczej reaguje na preparaty i leki, zwłaszcza jeśli składają się z naturalnych składników. Producent podaje możliwość utraty wagi 12 kg. W naszym autoteście nasz tester Tanja był w stanie zrzucić przyzwoite 11 kg.

Czy istnieje specjalne forum o Citro Slim?

Znaleźliśmy opinie klientów na temat kropli na forach zdrowotnych i mediach społecznościowych. Według naszych badań nie istnieje jednak specjalne forum wymiany informacji o testowanych przez nas kroplach.

Analiza Citro Slim

Citro Slim to nowy suplement diety na rynku niemieckim. Obiecuje użytkownikom szybką i łatwą utratę wagi. Ponieważ w dzisiejszych czasach wiele osób pracuje bardziej w pozycji siedzącej niż w przeszłości, co w efekcie powoduje większy stres w pracy iw życiu codziennym. Prowadzi to do niezdrowych zachowań żywieniowych i coraz więcej osób ma nadwagę, co może również prowadzić do chorób wtórnych.

Dlatego wiele osób często próbuje bardzo rygorystycznych diet, które często prowadzą do efektu jojo. Aby zrzucić tę nadwagę lub po prostu zrzucić kilka kilogramów, opracowano preparat Citro Slim. Obiecuje szybkie, łatwe i skuteczne odchudzanie. Zbadaliśmy suplement i przeanalizowaliśmy recenzje jego zalet.

Byli klienci są niemal entuzjastycznie nastawieni do Citro Slim. W autoteście, który przeprowadziliśmy z osobą testującą ochotnika, produkt został również wzięty dokładnie pod Luoe. Produkt testujemy razem z nią przez łącznie 30 dni. Naszemu wolontariuszowi udało się zrzucić łącznie 11 kilogramów w 30 dni.

Udało się to osiągnąć bez zmiany diety, a nasz ochotnik nie musiał uprawiać żadnego dodatkowego sportu, aby osiągnąć ten wynik. Po tych badaniach i sprawdzeniu autotestu z ochotnikiem, możemy zaklasyfikować produkt jako skuteczną.