FatFix obiecuje, że utrata wagi będzie łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Ponad połowa Niemców boryka się z nadwagą i chce lepszej sylwetki. Wielu zawodzi na ścisłej diecie, która często wiąże się z efektem jo-jo.

Patyki w końcu chcą położyć temu kres! Mówi się, że proszek jest łatwy w przyjmowaniu i stymuluje metabolizm tłuszczów dzięki unikalnej kombinacji składników aktywnych. Chcieliśmy się dowiedzieć, co naprawdę potrafi ten preparat, więc przyjrzeliśmy się bliżej Refigurze.

Co to jest FatFix?

FatFix to produkt dietetyczny przyjmowany w postaci płynnej w postaci proszku, którego głównym celem jest odchudzanie organizmu. Preparat działa wiążąco na tłuszcze i węglowodany, przez co inne tłuszcze nasycone i węglowodany proste nie są już łatwo przyswajalne przez organizm. To głównie te dwie rzeczy prowadzą do otyłości.

Dodatkowo FatFix Sticks stymuluje metabolizm, co prowadzi do lepszego i szybszego spalania tłuszczu. Według producenta powinno być możliwe zmniejszenie własnego poczucia głodu nawet o 34%. Głównym celem jest zapobieganie zachciankom żywieniowym. Już po 3–4 godzinach od spożycia powinno pojawić się silne uczucie sytości, które również uniemożliwia przyjmowanie dużych ilości pokarmu.

Czy są jakieś doświadczenia z FatFix lub oceny klientów?

Zawsze byliśmy zainteresowani referencjami i opiniami innych użytkowników, gdy przygotowywaliśmy raport o nowym produkcie. Coś, co od razu zauważyliśmy, to fakt, że większość doświadczeń i recenzji Refigury na forach i na innych stronach internetowych jest konsekwentnie pozytywna. Pałeczki zabierały głównie kobiety, co z naszego doświadczenia nie dziwi, gdyż jest to również grupa docelowa producenta.

Niemal wszystkie kobiety zgłaszają, że już po kilku godzinach uczucie sytości zapadło. Było to szczególnie korzystne dla kobiet, które wcześniej zmagały się z głodem pokarmowym lub znanym efektem jo-jo. Większość kobiet była w stanie schudnąć 2-4 kilogramy w ciągu miesiąca dzięki FatFix Sticks i utrzymać wagę przez długi czas.

Ponadto większość użytkowników zgłasza, że ​​ich samopoczucie fizyczne poprawiło się już po kilku dniach. Udało nam się jednak znaleźć również raporty z doświadczeń, w których podano, że nastąpiła tylko niewielka utrata masy ciała i dopiero po kilku tygodniach w połączeniu ze zmianą diety.

Test FatFix

Aby uzyskać lepszy obraz patyczków, przeprowadziliśmy 12-tygodniowy test FatFix z ochotnikiem. Podczas autotestu towarzyszyła nam 33-letnia Marie. Przed naszym autotestem Marie miała 167 cm wzrostu i ważyła 93 kilogramy. Miała więc wyraźną nadwagę i od dawna pragnęła poprawy swojego rozmiaru fizycznego.

Tydzień 1: Utrata masy ciała

Zanim nasz autotest mógł rozpocząć się prawidłowo, musieliśmy poinformować naszego badanego o prawidłowym dozowaniu pałeczek. Producent Refigury zaleca przyjmowanie pałeczki 3 razy dziennie 15 minut przed każdym głównym posiłkiem. Za każdym razem należy popijać co najmniej 200 ml wody. Pod koniec tygodnia waga jeszcze się nie zmniejszyła, ale Marie powiedziała nam, że czuje się już znacznie lepiej.

Tydzień 3: Utrata masy ciała

Ponieważ nie spodziewaliśmy się utraty wagi w drugim tygodniu, zdecydowaliśmy się na badanie kontrolne pod koniec trzeciego tygodnia testu FatFix. Musieliśmy się dowiedzieć na wadze, że Marie straciła zaledwie 1,1 kilograma masy ciała. Jednak nasza osoba badana zgłosiła, że ​​szczególnie w ciągu ostatnich kilku dni jej uczucie sytości utrzymywało się dłużej i musiała zmagać się z mniejszą apetytem na jedzenie.

Tydzień 6: Utrata masy ciała

Zrobiliśmy również kontrolę pod koniec szóstego tygodnia. Udało nam się określić dalszą redukcję wagi o 1,3 kilograma. Dzięki FatFix Marie była w stanie schudnąć 2,4 kg w ciągu 6 tygodni.

Ponieważ producent zaleca pałeczki w połączeniu z dietą niskokaloryczną, postanowiliśmy podczas naszego spotkania kontrolnego zmienić dietę Marie. W nadchodzących tygodniach powinna spożywać mniej węglowodanów prostych i mniej cukrów.

Tydzień 9: Utrata masy ciała

Zaledwie kilka tygodni po zmianie diety Marie poinformowała nas, że jej poziom energii w życiu codziennym był znacznie wyższy. Ponadto podczas naszej wizyty kontrolnej byliśmy w stanie określić dalszą redukcję wagi o 2,0 kilogramy. W połączeniu z niskokaloryczną dietą, FatFix Sticks faktycznie umożliwia utratę wagi.

12 tydzień: Utrata masy ciała

Dwunasty tydzień był ostatnim tygodniem naszego testu FatFix. Podczas naszych pomiarów mogliśmy zobaczyć, że Marie schudła kolejne 1,8 kg. W ten sposób schudła 6,2 kg masy ciała przez cały okres badania i czuła się znacznie bardziej komfortowo.

Czy jest inna skuteczna alternatywa?

Wyniki naszego autotestu mówiły same za siebie. FatFix była również w stanie przekonać nas do utraty wagi podczas naszych badań. Niemniej jednak, większą utratę wagi z pewnością można osiągnąć w ciągu 90 dni. Ponieważ otyłość to temat, na który codziennie otrzymujemy zapytania, chcielibyśmy przedstawić Państwu kolejną skuteczną alternatywę. To jest spalacz tłuszczu Kanabialica.

Preparat udowodnił już swoją skuteczność w kilku niezależnych badaniach. Przyspiesza metabolizm, a tym samym utratę wagi. Jednocześnie kapsułki tłumią własne uczucie głodu i zapobiegają efektowi jo-jo.

Pod nazwą FatFix oferowane są różne produkty dietetyczne, które mają pomóc w odchudzaniu. Aby uzyskać lepszy przegląd, poniżej wymienimy różne produkty i ich właściwości.
Kije

Sztyfty FatFix są również stosowane w leczeniu otyłości. Substancja czynna pomaga stymulować metabolizm tłuszczów. Producent zaleca 3 razy dziennie popijając 1 kij z wystarczającą ilością wody. W zależności od potrzeb możesz wybierać spośród różnych rozmiarów opakowań.

Pod względem działania kapsułki FatFix Direkt nie odbiegają zbytnio od poprzedniego produktu. Są również przyjmowane 3 razy dziennie z wystarczającą ilością płynów. Pałeczki są lepszą alternatywą dla osób, które mają problem z połykaniem tylu tabletek dziennie.

Mówi się, że FatFix Pro ma inne korzyści zdrowotne w porównaniu z innymi preparatami i, na przykład, neutralizuje poziom cukru we krwi i cholesterolu. Dawka pozostaje taka sama dla tego preparatu przy 3 kapsułkach dziennie.

Dla kogo przeznaczone są tabletki na odchudzanie?

Kapsułki FatFix są odpowiednie dla wszystkich osób z nadwagą, które chcą zredukować i trwale utrzymać wagę. Ponadto sztyfty są alternatywą dla kapsułek, ponieważ tabletki nie są łatwe do połknięcia dla każdego. Jednocześnie kije powinny być również odpowiednie dla osób, które chcą nie tylko zrzucić wagę, ale także poprawić swoją sprawność fizyczną.

Czy istnieją oficjalne raporty z testów i badań?

W Internecie można teraz znaleźć różne raporty z testów wielu produktów odchudzających, które są przeprowadzane przez niezależne instytuty. Podczas naszych badań nie mogliśmy jednak znaleźć raportu z badań dotyczących sztyftów lub kapsułek FatFix. Jednym z powodów jest to, że patyki są wciąż stosunkowo nowe na rynku i dopiero zyskują na popularności.

Czy produkty zostały zbadane przez Stiftung Warentest?

Dla wielu osób opinia Stiftung Warentest jest bardzo ważna przy podejmowaniu decyzji o zakupie. Podczas naszych badań nie udało nam się jeszcze znaleźć raportu Stiftung Warentest na temat FatFix. Jak dotąd organizacja konsumencka nie skomentowała nowego produktu odchudzającego w żadnym ze swoich artykułów.

Dawkowanie FatFix

Według producenta niezwykle ważne jest przestrzeganie prawidłowego spożycia i stosowania preparatu FatFix, które można znaleźć w ulotce dołączonej do opakowania. W związku z tym należy 3 razy dziennie popijać kij z wystarczającą ilością wody. Pałeczki najlepiej spożyć 15 minut przed następnym posiłkiem. Ten czas jest niezbędny, aby preparat mógł zostać wchłonięty przez krew i przekazany dalej.

Zasadniczo nie jest konieczna rozmowa z lekarzem przed przyjęciem leku FatFix. Ponieważ jest to preparat z czysto naturalnymi składnikami, można wykluczyć skutki uboczne. Jednak producent odradza branie pałeczek w okresie karmienia piersią lub ciąży.

Efekty FatFix

Producent podaje tylko kilka, ale precyzyjnych informacji na temat efektu FatFix. W związku z tym proste węglowodany i nasycone kwasy tłuszczowe powinny być łatwiej wiązane i usuwane z organizmu. Jednocześnie organizm powinien stać się bardziej odporny na te tłuszcze i węglowodany, które w dużej mierze są odpowiedzialne za otyłość. Pałeczki działają również jako spalacze tłuszczu, zwiększając metabolizm.

Chcąc stosować produkty na odchudzanie, słusznie zadajesz sobie z góry pytanie, kiedy można się spodziewać efektu. Producent nie podaje żadnych szczegółowych informacji na ten temat. Kiedy pojawia się efekt FatFix, różni się w zależności od ciała. Ponadto różne czynniki, takie jak waga początkowa i własna dieta, odgrywają ważną rolę. Nasz pacjent stracił na wadze w trzecim tygodniu.

Skład FatFix

Byliśmy oczywiście bardzo zainteresowani składem pałeczek. Dlatego przyjrzeliśmy się bliżej produktowi i poniżej wymienimy poszczególne składniki FatFix.

Dwutlenek krzemu: jest również znany pod nazwą SiO2 i jest często stosowany w kosmetykach w celu spowolnienia procesu starzenia. Poprawia warstwę skóry i wpływa na wydolność fizyczną.

Kompleks KioSlim z KiOnutrime-CsG: FatFix zawiera również ten ważny składnik pod nazwą „Chitosan”. Otrzymywany jest z naturalnej rośliny, która była używana od kilku stuleci ze względu na swoje naturalne właściwości lecznicze. Pomaga wiązać tłuszcz w organizmie i neutralizować tłuste potrawy, gdy są wchłaniane przez organizm.

Maltodekstryna: to nic innego jak rozpuszczalny w wodzie węglowodan. Służy jako źródło energii w FatFix i pomaga stymulować metabolizm tłuszczów.

Sukraloza: jest obecnie znana jako alternatywny słodzik w wielu produktach, ponieważ w ogóle nie zawiera kalorii. Jednocześnie ten składnik preparatu FatFix szczególnie dobrze wpływa na trawienie węglowodanów.

Skutki uboczne FatFix

W zasadzie efekty uboczne FatFix są wykluczone, ponieważ podobnie jak Ultra Rev jest to produkt z naturalnymi składnikami. Udało nam się to potwierdzić w naszym autoteście. Niemniej jednak nie można wykluczyć nietolerancji na poszczególne składniki. Efekty uboczne, takie jak nudności, mogą wystąpić u osób z bardzo wrażliwymi żołądkami.

Gdzie kupić FatFix?

Jeśli chcesz kupić Refigurę, masz wiele możliwości. Ponieważ zarówno sztyfty, jak i kapsułki mają numer PZN, są również dostępne w aptekach. Patyczków ani tabletek nie można kupić bezpośrednio na stronie producenta. Produkt dietetyczny można teraz znaleźć również w wielu sklepach internetowych, takich jak Amazon, gdzie można go kupić stosunkowo tanio. Nie mogliśmy znaleźć preparatu w drogeriach takich jak Rossmann.

Cena FatFix

Cena Refigury zależy od tego, gdzie kupisz kije. Jeśli zamówisz kapsułki w aptece internetowej, za opakowanie zawierające 90 kapsułek zapłacisz od 64 do 74 euro. Na Amazonie jest znacznie taniej, gdzie można dostać paczkę za 36,07 euro. Niezależnie od ceny, w zależności od zamówienia mogą obowiązywać koszty wysyłki.

Często Zadawane Pytania

Odkąd FatFix staje się coraz bardziej popularna, otrzymujemy coraz więcej pytań o kije. Aby oddać sprawiedliwość wszystkim wiadomościom, zdecydowaliśmy się wymienić poniżej najczęściej zadawane pytania i odpowiedzieć na nie za Ciebie.

  • Jak działa FatFix?
  • Czy kapsułki lub sztyfty FatFix są lepsze?
  • Czy doświadczenia z FatFix są wiarygodne?
  • Czy mogę znaleźć referencje na specjalnym forum?
  • Czy mogę kupić Refigurę od Rossmanna?
  • Ile kosztuje FatFix w aptece?

Ocena FatFix

Pod nazwą FatFix oferowane są różne produkty odchudzające, których celem jest stymulowanie metabolizmu i wspomaganie utraty wagi. Testowaliśmy to przez 12 tygodni i byliśmy w stanie zademonstrować efekt preparatu na podstawie naszego badanego Marie. Podczas naszych badań odkryliśmy, że wielu innych użytkowników miało podobne pozytywne doświadczenia z patykami.

Jest to łatwe i proste do wykonania. Już po kilku godzinach poczujesz się pełny, co jest niezwykle ważne, aby skutecznie schudnąć w dłuższej perspektywie i zapobiec zachciankom żywieniowym. Ponieważ pałeczki udowodniły swoją skuteczność, możemy polecić Refigurę w połączeniu ze zmianą diety.