Z Keto Light utrata wagi powinna stać się prawdziwą bułką z masłem. Żadne irytujące ćwiczenia ani stała dieta nie powinny być konieczne, aby osiągnąć własną docelową wagę. Na początku brzmi to obiecująco. Chcieliśmy jednak wiedzieć dokładniej i sprawdzić, czy obietnice producenta są realistyczne.

W poniższym artykule możesz przeczytać nasze doświadczenia i recenzje Keto Light.

Co to jest Keto Light?

Suplement diety w postaci proszku jest sprzedawany w Internecie pod nazwą Keto Light. Mówi się, że głównym składnikiem tego produktu jest gleba wulkaniczna, o której mówi się, że umożliwia szybką utratę wagi dzięki różnym innym substancjom ziołowym.

Przyjmując go, można nie tylko zmniejszyć wagę, ale także wykluczyć zaburzenia trawienia. Ponadto regularne stosowanie proszku wypłukuje niebezpieczne chemikalia z organizmu. W ten sposób odtruwa się również organizm.

Producent obiecuje również, że proszek Keto Light ogranicza apetyt, przywraca naturalną florę jelitową i zapobiega niepożądanemu tyciu w postaci efektu jo-jo.

Test Keto Light

Bazując na deklaracjach producenta zdecydowaliśmy się na test Keto Light. W tym pomagała nam osoba testująca – wolontariusz. Marie ma 25 lat i na początku naszego testu ważyła 96 kg i miała 1,68 m wzrostu.

Dzień 1

Pierwszego dnia omówiliśmy przebieg testu z naszym badanym. Według producenta proszek należy przyjmować codziennie przed śniadaniem. W tym celu dwie czubate łyżeczki proszku należy wymieszać z 200 ml wody lub odtłuszczonego mleka dziennie. Następnie mieszaninę należy odstawić na 10 minut i ponownie wymieszać.

Producent zaleca do przygotowania shaker do butelek. Następnie wypij miksturę. Proszek powinien już wypełniać żołądek, aby wchłaniało mniej pokarmu, a tym samym kalorii. Składniki proszku powinny również rozpuścić i spalić niekochany tłuszcz.

Nasza osoba testująca obiecała przestrzegać tych instrukcji i odpowiednio pobierać proszek.

Dzień 15

Nasz tester testował proszek Keto Light przez 14 dni, kiedy odbyła się nasza pierwsza kontrola. W tym momencie ani nasza osoba testująca, ani my nie zauważyliśmy żadnej redukcji wagi, choć producent obiecuje pierwsze duże sukcesy już po siedmiu dniach.

Jednak nasz tester zgłosił łagodny ból brzucha, który występował od kilku dni. Jednak w porozumieniu z Marie kontynuowaliśmy nasz test.

Dzień 30

Nasza ostatnia wizyta kontrolna miała miejsce kolejne dwa tygodnie później. W tym momencie nasz tester również nie stracił na wadze. Zamiast tego nasilił się ból brzucha, któremu teraz towarzyszyła również zgaga.

Zgodnie z wynikami, zakończyliśmy nasz test na Bentolicie z wynikiem negatywnym i odradziliśmy naszemu testerowi dalsze stosowanie.

Alternatywa Keto Light

Nasz tester nie był w stanie schudnąć przyjmując Keto Light. Zamiast tego przyjmowanie proszku powodowało skutki uboczne w postaci bólu brzucha i zgagi. Z tego powodu nie możemy polecać produktu na bazie wulkanicznej gleby do utraty wagi.

Ponieważ jednak wielu naszych czytelników poszukuje odpowiedniego preparatu na odchudzanie, porównaliśmy proszek z produktem alternatywnym. W poniższej tabeli podsumowaliśmy wszystkie zalety i wady obu preparatów.

Po zakończeniu testu przyjrzeliśmy się bliżej stronie sprzedaży Keto Light. W dolnej części strony zauważyliśmy opinie zadowolonych klientów. Użytkownicy zachwycają się proszkiem i raz po raz potwierdzają, jak łatwo było w ten sposób schudnąć.

Jednak podczas naszych badań znaleźliśmy również zdjęcia używane na innych stronach. Producent niewłaściwie wykorzystuje zdjęcia z innych stron internetowych. W związku z tym zakładamy, że pisemne raporty z doświadczeń nie pochodzą od prawdziwych klientów, a zostały napisane tylko przez producenta.

Raporty z doświadczeń na stronie sprzedaży Keto Light to zatem nic innego jak podróbki, które mają zmylić niczego nie podejrzewających klientów i skusić ich do pochopnego zakupu.
Więcej doświadczeń i recenzji Keto Light

Jednak nasze badania jeszcze się nie skończyły. Na różnych forach, platformach społecznościowych i witrynach internetowych szukaliśmy doświadczeń Keto Light od prawdziwych klientów i znaleźliśmy to, czego szukaliśmy. Wybraliśmy dla Ciebie trzy z tych doświadczeń.

Raport z doświadczeń firmy Keto LightPierwszy klient chciał kilka kilogramów przed ważną okazją zrzucić i zdecydował się na proszek z ziemi wulkanicznej. Jednak nawet po dłuższym stosowaniu dama nie zauważyła żadnej utraty wagi. W związku z tym klient negatywnie wypowiada się na temat produktu.

Doświadczenia krytyki związane z oceną raportów terenowych Keto Light„Całkowicie obrzydliwe i zawyżone ceny” to słowa innego klienta. Ta pani też chciała szybko i łatwo schudnąć. Oprócz złego smaku klientka narzekała też przede wszystkim na wysoką cenę za produkt, który w jej oczach był nieskuteczny.

Krytyka oceny raportu z doświadczeń firmy Keto Light Keto LightInna klientka pisze w Internecie o swoich skutkach ubocznych, które wystąpiły po zastosowaniu proszku Keto Light. Oprócz problemów z żołądkiem ta pani miała również problemy ze zmienionym stolcem i poszła do lekarza.

Czy są oficjalne testy i badania?

Produkty, które są badane w szeroko zakrojonych testach i badaniach, wiążą się z mniejszym zagrożeniem dla zdrowia użytkowników. Ponieważ sprawdzane są nie tylko składniki, ale także związane z nimi skutki uboczne i nietolerancja.

Jednak podczas naszych badań nie mogliśmy znaleźć żadnych informacji, że Keto Light był wcześniej poddawany oficjalnym testom lub badaniom. W związku z tym składniki i związane z nimi skutki nie zostały jeszcze szczegółowo zbadane.

Stiftung Warentest już kilkakrotnie badał i oceniał różne produkty odchudzające. Jednak według naszych badań Keto Light nie został jeszcze zbadany i oceniony przez Stiftung Warentest. Na stronie niezależnego portalu konsumenckiego nie ma informacji o tym proszku wulkanicznym.

Dla kogo przeznaczony jest Keto Light?

Producent obiecuje szybkie i skuteczne efekty odchudzania – już po siedmiu dniach. W związku z tym Keto Light jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą szybko zmniejszyć swoją wagę. Oprócz zmniejszenia masy ciała, proszek ma również działanie oczyszczające organizm ze szkodliwych chemikaliów, a tym samym odtruwa.

Stosowanie Keto Light

Spożycie i dawkowanie Keto LightAby proszek zadziałał, Keto Light należy przyjmować zgodnie z zaleceniami producenta. Codziennie rano przed śniadaniem wymieszaj dwie czubate łyżeczki proszku w 200 ml wody lub odtłuszczonego mleka. Następnie mieszaninę należy odstawić na 10 minut, a następnie ponownie wymieszać i wypić.

Producent zaleca do przygotowania shaker do butelek. Jednak proszek można również zmieszać w szklance lub filiżance.

Efekty Keto Light

Według producenta redukcja wagi powinna być widoczna już po pierwszym dniu przyjmowania Keto Light. Powinna być możliwa codzienna utrata wagi o 0,5 kg. Użytkownicy powinni stracić do 3,5 kg na tydzień i od 10 do 12 kg na miesiąc.

Jednak w naszym teście nasz badany nie był w stanie schudnąć nawet przy regularnym spożywaniu proszku.

Skład Keto Light

Oprócz ziemi wulkanicznej proszek rzekomo zawiera inne skuteczne substancje roślinne, które mają pozytywny wpływ na utratę wagi. Następujące składniki Keto Light są wymienione na stronie sprzedaży producenta:

  • Ziemia wulkaniczna: Ziemia wulkaniczna wiąże w organizmie niebezpieczne substancje chemiczne. Dzięki temu można je usunąć naturalnie.
  • Kawa mielona: Kawę można znaleźć w wielu produktach odchudzających. W ten sposób zmniejsza się apetyt, a kawa ma również właściwości usuwania nadmiaru wody z organizmu.
  • Włókna owsa: Włókna owsa zawarte w Keto Light czyszczenia komórek, a także do zmniejszenia poziomu cholesterolu w organizmie.
  • Ekstrakt z nasion kopru włoskiego: Koper włoski ma pozytywną właściwość normalizowania trawienia u ludzi.
  • Izolat białka sojowego: soja skutecznie spala tłuszcz w warstwach ludzkiej skóry.
  • Ekstrakt z korzenia imbiru: Imbir pozytywnie wpływa na metabolizm, dzięki czemu można zapobiec dalszemu tyciu w postaci efektu jo-jo.
  • Ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego: Ekstrakt ten ma łagodne działanie przeczyszczające, a także ma pozytywny wpływ na florę jelitową.

Jednak nie możemy powiedzieć w 100%, że tylko te aktywne składniki znajdują się w proszku Keto Lightowym, ponieważ składniki i związane z nimi efekty nie zostały jeszcze zbadane.

Skutki uboczne Keto Light

Według producenta nie należy spodziewać się skutków ubocznych Keto Light, ponieważ używane są tylko naturalne i ziołowe składniki. Jednak przy stosowaniu takich preparatów mogą również wystąpić skutki uboczne lub nietolerancja. Szczególnie zawarta w nim kawa mielona może mieć negatywny wpływ na osoby wrażliwe. Może to prowadzić do bezsenności lub problemów żołądkowych.

Gdzie kupić Keto Light?

Jeśli nadal chcesz kupić Keto Light, możesz to zrobić tylko za pośrednictwem oficjalnej strony sprzedaży producenta. Podczas naszych badań nie znaleźliśmy produktu na platformach handlowych, takich jak eBay czy Amazon, a proszek nie jest również sprzedawany w drogeriach takich jak dm czy Rossmann.

Ze względu na brak PZN produktu nie można kupić ani zamówić w aptekach lub aptekach internetowych.

Cena Keto Light

Producent sprzedaje proszek w cenie Keto Light 49,00 euro. Jest to już oferta z rabatem, ponieważ pierwotna cena miałaby wynosić 98,00 euro. Klient otrzymuje paczkę proszku w ilości 100 g za 49,00 euro.

Przy dziennym spożyciu dwóch czubatych łyżeczek do herbaty klienci nie wytrzymają zbyt długo z jednym opakowaniem. W związku z tym oceniamy tę cenę jako bardzo wysoką. Ponadto na stronie sprzedaży nie jest jasne, czy klient nadal musi pokrywać jakiekolwiek koszty wysyłki.

Często Zadawane Pytania

Zmniejszenie własnej wagi czasami nie jest takie łatwe. Pożądanego rezultatu nie zawsze można osiągnąć za pomocą diety lub ćwiczeń. Suplementy diety często przynoszą ulgę w utracie wagi. W poniższych pytaniach i odpowiedziach podsumowaliśmy, czy naprawdę można schudnąć z Keto Light i innymi ważnymi informacjami na temat tego proszku.

Który dostawca to Keto Light?

Niestety na stronie sprzedażowej nie ma informacji o producencie. W związku z tym istnieje wyraźne naruszenie wymogów dotyczących etykietowania witryn internetowych w Niemczech. To wyraźnie przemawia za wątpliwym producentem. Nawet podczas naszych dalszych badań nie mogliśmy dowiedzieć się, który producent lub dostawca stoi za proszkiem.

Czy mogę bez wahania zamówić koktajl?

Jeśli chcesz zamówić Keto Light przez stronę sprzedażową, musisz wypełnić formularz znajdujący się na stronie sprzedaży. Oprócz imienia i nazwiska podaj numer telefonu i kraj, z którego składasz zamówienie. Następnie zostaniesz oddzwoniony przez pracownika, który przeprowadzi Cię przez proces składania zamówienia i porówna Twoje dane.

W przeszłości już kilkakrotnie zwracaliśmy uwagę, że tego typu proces zamawiania jest bardzo wątpliwy, a przede wszystkim wielokrotnie kojarzony z tzw. Produktami typu rip-off.

Czy mogę odzyskać pieniądze?

Na stronie sprzedaży Keto Light nie ma dowodów na to, że klienci mogą odzyskać swoje pieniądze, jeśli nie będą zadowoleni z proszku. Oprócz braku nadruku na stronie nie ma regulaminu, w którym można znaleźć ewentualne prawo do odstąpienia od umowy.

Czy Keto Light jest niebezpieczny dla zdrowia?

Proszek zawiera pewne składniki aktywne, które mogą mieć negatywny wpływ na organizm człowieka. Szczególnie osoby z alergią lub nietolerancją na jeden lub więcej składników aktywnych mogą po ich zażyciu odczuwać poważne skutki uboczne, które wymagają pomocy medycznej.

Ze względu na to, że proszek nie został jeszcze przebadany i przebadany przez niezależny instytut, nie można z całą pewnością stwierdzić, że w proszku znajdują się tylko określone składniki aktywne.

Recenzja Keto Light

Aby trochę ułatwić odchudzanie, wiele osób stosuje suplementy diety. Producenci obiecują szybkie efekty odchudzania, ale nie zawsze można ich dotrzymać. Przekonaliśmy się o tym również w firmie Keto Light.

Puder z głównym składnikiem aktywnym ziemi wulkanicznej ma za zadanie szybko i skutecznie spalić niekochany tłuszcz. Pozytywne zmiany powinny być widoczne już po kilku dniach od pierwszego spożycia. W naszym teście nie mogliśmy jednak potwierdzić tych stwierdzeń, a wiele innych opinii klientów z Internetu mówi innym językiem.

Ponadto producent reklamuje się fałszywymi recenzjami klientów, a brak nadruku i wątpliwy proces zamawiania wskazują na podejrzanego dostawcę. Z tego powodu nie możemy polecić proszku naszym czytelnikom i odradzać kupowania Keto Light.